top of page

O Mnie

Cześć :) Mam na imię Marcin. Bardzo mi miło, że tu zajrzeliście. Tworzę dla Was subtelne filmy ślubne z najwyższą starannością w jakości 4K na terenie całego kraju. Filmowaniem zajmuję się już od ponad 10 lat i sprawia mi to ogromną frajdę. Poznałem w tym czasie mnóstwo pozytywnych ludzi. Powstało blisko 500 wyjątkowych filmów ślubnych dla zakochanych. To dla mnie niesamowita energia. Bardzo lubię podróżować, dlatego dojadę dla Was w każdy zakątek kraju. 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do obejrzenia galerii filmów na mojej stronie. Przeczytaj również realne opinie na moim Facebooku

Wybierając moją ofertę masz pewność że będę na Twoim ślubie osobiście ponieważ nie biorę kilku wesel na jeden termin i nie wysyłam podwykonawców. Masz gwarancję dokładnej i sumiennej realizacji usługi zrealizowanej przez doświadczonego filmowca. 

 

Sprzęt i filmowanie

Zawsze mam ze sobą 2 kamery w razie gdyby jedna uległa awarii. Materiał nagrywam jednocześnie na 2 karty pamięci żeby już na tym etapie stworzyć backup. Filmuję profesjonalnym sprzętem.

Montaż i postprodukcja

Pracuję na wydajnym i niezawodnym MacBook Pro. Montaż w ogromnym stopniu przyczynia się do stworzenia pięknego klimatu. Na tym etapie tworzy się film. Tej czynności poświęcam najwięcej czasu. Przycinam ujęcia, dźwięki i dobieram odpowiednią muzykę. Ponadto każde ujęcie jest poddane korekcji kolorów.

 

Wykorzystuję naturalne dźwięki z przysięgi, zabawy weselnej z oryginalnym brzmieniem Waszego zespołu lub DJ-a. Podkłady muzyczne dobieram starannie i z wyczuciem odpowiedniego smaku. 

Zapraszam do współpracy :)

bottom of page